Elektronik Cihaz ve Ürün Etiketleri

Elektronik Sektörü Ürün ve Cihaz Etiketleri

Elektronik, makine ve muayene cihazlarının görünen yüzü ve kalbi niteliğinde cihazların ön panel etiketlerini üretimi de Ümit Etiket Sanayi’de yapılmaktadır.

Kullandığımız özel leksan malzemeler ile uzun yıllar yırtılmadan, çatlama yapmadan ve kopmadan dayanıklılığını koruyan paneller üretiyoruz. Baskının kullanılan malzemenin arkasında kalması sebebi ile nem, kir, toz ve kimyasallardan etkilenmeyen baskılar elde ediyoruz.

Müşterimizin talebine bağlı olarak ekran, kabartma tuş takımı ve renk seçeneğine göre yaratıcı tasarımlar ortaya koyarak en kaliteli projeyi yaratıyoruz. Serigrafi baskı yöntemi ile ürettiğimiz leksan etiketler renk doygunluğuyla cihazınıza prestij katarken, kullanılan özel malzemeler ile tuş takımları üzerinde minumum iki milyon baskıya imkan tanıyan dayanıklılığını yitirmeyen etiketler sunuyoruz.

Elektronik cihaz etiketi Elektronik cihaz etiketi Elektronik cihaz etiketi

34 Yıllık Kalite ve Tecrübe ile...

Etiket İhtiyaçlarınız için

Çözüm Ortağınız!

Yılların tecrübesi ile uzun ömürlü, "kaliteli" ürünler üretiyoruz İhtiyaçlarınıza özel projelendirme ve tasarımlar yapıyoruz Yüksek kapasiteli üretim tesisi, son teknoloji makine parkuruna sahibiz
Bizi Arayın!

0312 354 23 37