Neden Biz?

31 Yıllık Ümit Etiket
kalite ve
tecrübeyle...

Temelleri 1989 yılında atılan Ümit Etiket, Ankara Ulus’ta “Ümit Damga Matbaa ve Reklamcılık” ünvanıyla faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılına kadar damga, kaşe, kartvizit ve reklam üzerine hizmet veren firmamız, sektörün talepleri doğrultusunda iş hacmini büyütmek amacı ile İvedik OSB’nde Ümit Etiket Sanayi adıyla üretimlerine devam etmiştir.

Birçok sektöre faaliyet göstermektense tek bir alanda uzmanlaşmayı kendine misyon edinen firmamız “endüstriyel etiket çözümleri” sloganını benimsemiş ve müşterilerine kalıcı ve nitelikli ürünler sunmayı hedeflemiştir.

Özellikle medikal, enerji, makine, elektrik-elektronik, endüstriyel mutfak-tarım, havacılık ve savunma sanayii firmalarına hizmet vermektedir. Amacımız, müşterilerimizin isteklerini ürüne yansıtmak ve ürünlerinin tanıtımının görünen yüzü olan etiketlerini en kaliteli şekilde üretmektir. Çalışmalarımız işin firmamıza olan talebiyle başlayıp, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünün uygulanacağı alana en uygun proje ve tasarımı yaratmaktır.

30 yıllık serüvenimizde sürekliliğimizi sağlamak için kaliteli üretim, doğru ürün-malzeme, zamanında teslimat ve ekonomik fiyat prensiplerimizden ödün vermemek için yoğun çaba harcamaktayız.Son 3 yıl içerisinde yapmış olduğumuz gerek makine parkuru gerekse kalifiyeli personel istihdamımız ile kendi branşımızda güven veren firma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olduk.

Web Tasarım Ankara

batıkent diş kliniği

etiketuzmani.com

Ankara Otomatik Kapı Fiyatları

fotoselli kapı istanbul

otomatik kapı fiyatları

incek kreş

panjur

Elektrikli Tork Anahtarı